Scroll to top

Stylové. Ohromující. Profesionální. Přátelské. Se zájmem.

Rekonstrukce vašeho bydlení jedním tahem...

Půdní vestavba Dejvice

Dejvice, Praha

Zprvu bylo velmi těžké si představit takový výsledek. Dobrá představa investora, jasné plány a naše zručnost vytvořilo dokonalé podkrovní bydlení. Veškeré zařízení jsme vyrobili na zakázku včetně dominantního schodiště z oceli.

Rekonstrukce bytu Košíře

Košíře, Praha 5

Běžný developerský byt jsme kompletně překopali do moderního bydlení na míru klienta. Velkoformátové dlažby s kombinací betonových stěrek a dřevěného obkladu. Skryté ovládání sprchy spolu s odtokovým žlábkem ve stěně…

Rekonstrukce bytu Braník

Střední Čechy

S touhle peckou vytvořenou na škváře jsme posunuli hranici vesmíru. Byt o výměře 60m2 v 5. patře jsme proměnili do luxusu s promyšleným do detailu. Průběžná dřevěná podlaha s kombinací 3D dlažby je absolutní úlet dokonalosti.

Rekonstrukce Koupelny

Praha 5

Všechno vybourat na holé stěny, vyřezat podlahu pro sprchový žlábek ve stěně. Umístit nové podomítkové ovládání pro sprchu, ale i vanu. K dokonalosti dotažené nábytkem a skly na míru s nápaditým LED podsvětlením.

Rekonstrukce bytu Pankrác

Praha 4 Pankrác

Úplná proměna běžného panelového bytu v luxusní bydlení. Byly vytvořeny kompletně nové dispozice bytu. Nově natažené rozvody, sádrové povrchy zdí a dřevěné podlahy. Koupelna se sprchovým koutem s odtokem v dlažbě. Nábytek vytvořen na míru.

Půdní vestavba Staré Město

Praha 1

Rekonstrukce půdního prostoru na Praze 1, který jsme přizpůsobili na míru a představ klientů. Skutečně velký a krásný prostor kde jsme předvedli naši realizaci investorům, kteří milují design. Mnohdy to byla zajímavá výzva…

Máme Full Stars

Velké díky!

Velké díky!

Za naše reference se nestydíme a děkujeme, že nás hodnotíte živě na googlu!

I vašemu obchodu
vdechneme nový život

Fitness studio

Praha 2 Vinohrady

Proměna bývalé rybárny v luxusní fitness studio zaměřené na EMS posilování přímo na Vinohradech. Včetně realizace rekuperační jednotky s klimatizací pro dokonalý vzduch při cvičení.

Městská Knihovna v Praze

Praha 1 Mariánské náměstí

Zrekonstruovali jsme sedm pater sociálních zázemí od úplného základu během pár týdnů. Výměna původních vodovodních a kanalizačních rozvodů od kotelny, nová vzduchotechnika a obklad 2000 m2 zdí a dlažby.

Pekárna Praktika

Praha 2 Bělehradská

Krásná rekonstrukce malé poctivé pekárny v Praze. Naše stopy práce v této rekonstrukci si můžete prohlédnout osobně v obchodním prostoru a části výrobny.

Letiště Václava Havla, Terminál 2

Praha

Realizace požární stěny na Terminálu 2 ČSA. Automatická roleta vodou skrápěná ukotvena na železné konstrukci. Nosná konstrukce opláštěna protipožárním nadpražím ze sádrokartonu.

Letiště Václava Havla, Hangár

Praha

Rekonstrukce kancelářského prostoru v samém srdci opravny letadel. Snížení podhledu požárním sádrokartonem, osazení světel a klimatizačních jednotek na 160 m2.

Úřad pro technickou normalizaci a státní zkušebnictví

Praha 1

Rozdělení prostoru na čtyři samostatné kanceláře sádrokartonovou příčkou a úprava strojovny. Výmalba a osazení dveří.

Okresní soud Praha 1

Praha 1

Ze staré půdy jsme vytvořily 6 klimatizovaných kanceláří. Půdní vestavba o rozloze 160 m2 vybudována kompletně z protipožárního sádrokartonu.

*Veškerým rekonstrukcím předchází osobní prohlídka nemovitosti.
Předem stanovíme rozsah práce, cenovou kalkulaci a harmonogram průběhu rekonstrukce.

Pracujeme ON-AIR

Nezapomeňte nám dát LIKE

Připravili jsme pro vás jedinečnou šanci nás sledovat přímo během procesu rekonstrukcí. Můžete nás sledovat i anonymně, pokud ale máte účet na sociální síti, nezapomeňte nám dát LIKE.

Dejte nám palec nahoru!

Dejte nám palec nahoru!

Podívejte se na naše akce, novinky a vychytávky ze světa rekonstrukcí. O to vše se s vámi podělíme...

Jedeme na Instagramu

Jedeme na Instagramu

Máte možnost nás sledovat při práci prostřednictvím fotek a videí pořízených přímo v procesu...

Novinky z našich staveb

Novinky z našich staveb

Krátké články přímo z našich rekonstrukcí nebo novinky, které s vámi budeme rádi sdílet....

S námi se nemusíte bát
vyvalit na terase u bazénu

Terasové pavlače a balkóny

Praha 5 Hrnčíře

Realizace teras a pavlačí novostavby v pražských Hrnčířích. Terasy vystavěné na betonových nosnících budovy. Byly použit sibiřský modřín a následně olejován.

Terasa Woodplastic

Praha 1 Pařížská

Terasa z Woodplastiku včetně výroby sesle. Sesle byla svařena na zakázku tak aby dokonale zakryla okapový žlab a ukotvila se k podkladnímu betonu. Izolace terasy střešní PVC folií.

Golfová vyhlídka

Praha

Z běžné střechy jsme vytvořili krásný prvek restaurace. Kovový svařenec opláštěný deskami z dřeviny Bangkirai se zapuštěným osvětlením celé terasy.

Revizní šachta

Praha 5

Doslova jsme vytěžili 5 tun jílu bez jakékoli stopy na okolním greenu. Poté už jsme jen stavěli, měřili a betonovali. Poklop jsme vyráběli na zakázku přesně do spáry dlažby.

Terasa Bangkirai

Střední Čechy

Realizace 350 m2 terasy z exotické dřeviny Bangkirai. Vytvoření veškerých schodových hran, balkónu a krásného detailu kolem bazénu přímo na míru.

Rekonstrukce balkónu

Praha 9

Vytvoření nového balkónu pokoje. Výměna všech dřevěných prvků za Sibiřský Modřín. Od všech trámů po desky.

*Veškerým rekonstrukcím předchází osobní prohlídka nemovitosti.
Předem stanovíme rozsah práce, cenovou kalkulaci a harmonogram průběhu rekonstrukce.

Děkujeme!

Velké díky za vámi projevenou důvěru.

Mohu jedině doporučit, naprostá spolehlivost, profesionalita, výborně odvedená práce ve stanoveném termínu a snaha vyjít klientům maximálně vstříc. Navíc příjemná a bezproblémová komunikace.

— Denisa E.

Rekonstrukce bytu Praha 1

Úplně doporučujeme. Velmi spolehlivý, profesionální a flexibilní. Pan Fina se o mě postaral o kompletní rekonstrukci obchodního prostoru. Kdykoli přišly další požadavky nebo komplikace, vždycky našel způsob, jak to zvládnout. Nejlepší kvalita, ve kterou můžete doufat

— Body Express

Kompletní rekonstrukce studia

Jsem pyšný, že si pan Fina vybral právě nářadí od nás a že můžeme spolupracovat s někým, kdo odvádí tak precizní práci. Slovo ``řemeslník`` u něj dostává nový význam. Díky za každého takového uživatele nářadí Bosch!

— BOSCH

Key User Manager

..všechno šlo dle plánu..dali rozpočet a všechno, na čem jsme se domluvili, splnili..mladí kluci, ale profíci...určitě doporučujeme

— Martin N.

Rekonstrukce ze sádrokartonu

Super prazelky přístup za skvele ceny a suprová kvalita odvedené práce !!! Mohu jen doporucit 🙂

— Aleš B.

Rekonstrukce bytu

Skvela spoluprace a krasny výsledek, Dekujeme 🙂

— Iva J.

Rekonstrukce penzionu

Beze slova pět hvězdiček z pěti 🙂

— Lenka L.

Rekonstrukce terasy WOODPLASTIC

Recenze jsou čerpány z veřejného profilu firmy na stránce Google.com

Pusťme se do toho

Napište nám